Podział punktów

Za nami kolejny mecz i kolejny podział punktów. Zremisowaliśmy na własnym boisku z drużyną Wisły Pędzewo 2:2. W pierwszej połowie mieliśmy sporo szans na strzelenie gola. Najbliżej tego był "Lipa" który w 22 minucie uderzył piłką w poprzeczkę. Niestety niewykorzystane sytuację się mszczą. Po nieudanej pułapce ofsajdowej przeciwnicy tuż przed przerwą wyszli na prowadzenie. Nie podcięło to jednak naszej drużynie skrzydeł. Na drugą połowę wyszliśmy w bardzo bojowym nastawieniu. Dzięki dobrej grze wyszliśmy na prowadzenie po bramkach Filipa Licaua oraz Dominika Lipińskiego, który skierował piłkę do bramki piętką. Końcówka spotkania była dosyć nerwowa co skutkowało indywidualnymi karami. Kilkoma fantastycznymi paradami popisał się też nasz bramkarz Jakub Lewandowski. Gdy  wyczekiwaliśmy już końcowego gwizdka zawodnik Wisły przeprowadził indywidualną akcję wpadł w pole karne i został przewrócony. Sędzia podyktował rzut karny. Niestety został on wykorzystany. Tuż po strzale sędzia zakończył spotkanie. Pomimo remisu trzeba pogratulować naszym zawodnikom, którzy z meczu na mecz grają coraz lepiej. Całe spotkanie można zobaczyć pod linkiem https://www.youtube.com/watch?v=bxCtrUoJa5s . Przepraszamy za nieprofesjonalnego kamerzystę. Proszę też nie wsłuchiwać się w żywiołowo komentujących rodziców :)