Kolejne zwycięstwo

Nasza drużyna podtrzymuje dobrą passę. Bo dobrym meczu wygraliśmy kolejny mecz ligowy. Tym razem naszym łupem padła drużyna Kasztelana Papowo Biskupie. Przez cały mecz kontrolowaliśmy przebieg gry. Już na samym początku wyszliśmy na prowadzenie po indywidualnej akcji Michała Braszkiewicza. Podwyższenie  dał nam Oskar Page po przepięknym strzale w okienko. Bramkarz przeciwników wyciągnął się jak struna, musnął jeszcze piłkę końcówką palców jednak nie zdołał tego wybronić. Na przerwę schodziliśmy więc z dwubramkową przewagą. Drugą połowę rozpoczęliśmy niezbyt udanie bo straciliśmy bramkę na 2:1. Mecz zrobił się delikatnie nerwowy. Nikt nie chciał przeżywać horroru jaki zafundowała nam nasza drużyna podczas meczu z Pomorzaninem Toruń. Scenariusz się jednak nie powtórzył i po kolejnych dwóch strzelonych golach wygraliśmy cały mecz 4:1. Gratulacje dla całego zespołu. Już niedługo kolejna szansa na 3 punkty i awans w ligowej tabeli.