Gol Brodnica - Elana Toruń 3:0

W ostatniej kolejce ligi okręgowej tej rundy przegraliśmy na wyjeździe z liderem tabeli drużyną Gol Brodnica 3:0. Od początku meczu gospodarze zastosowali wysoki pressing i osiągnęli przez to wyraźną przewagę stwarzając dużo sytuacji podbramkowych. Niestety nasi chłopcy nie potrafili się zmobilizować i musieli uznać wyższość rywala, który trzykrotnie pokonał naszego bramkarza – gratulację dla drużyny Gol Brodnica.

Skład alfabetycznie: Andracki Alan, Błoński Hubert, Braszkiewicz Michał, Lewandowski Jakub, Lewandrowski Michał, Licau Filip, Napierski Kacper, Nastróżny Aleksander, Page Oskar, Popławski Igor, Rumiński Jakub, Rygielski Krystian, Sikora Mateusz, Tecław Adam

Rundę jesienną zakończymy prawdopodobnie na 3 miejscu z 28 punktami i stosunkiem bramek 50:9 (ostateczne rozstrzygnięcie nastąpi po rozegraniu zaległych meczów naszych rywali)

Gratulację dla naszych chłopców za dobrą postawę w tej rundzie rozgrywek i podziękowania dla trenerów Grzegorza i Rafała za dobre przygotowania i zgranie naszej drużyny.

Powiązana galeria: