Sokół Radomin - Elana Toruń 3:1

W 19 kolejce ligi okręgowej drużyna niebieska przegrała na wyjeździe z Sokołem Radomin 3:1

Początek meczu był z przewagą naszych chłopców ale nie potrafiliśmy wypracować sobie dogodnych sytuacji i to drużyna z Radomina wykorzystała okazję i strzeliła pierwszą bramkę. Pod koniec pierwszej połowy udało się zremisować i wydawało się, że od tego momentu niebiescy nabiorą pewności i będą zdobywać kolejne bramki. Okazało się jednak, że to miejscowa drużyna poprzez zaangażowanie i wole walki oraz bardzo dobrą grę swojego napastnika Jaśka i bramkarza zasłużenie wygrała zdobywając w drugiej połowie jeszcze dwie bramki.

Gratulacje dla drużyny Sokół Radomin za bardzo dobrą postawę w meczu – będziemy im kibicować w dalszej części rozgrywek.

Skład alfabetycznie: Andracki Alan, Błoński Hubert, Braszkiewicz Michał, Cieślak Mateusz, Lewandowski Jakub, Licau Filip, Napierski Kacper, Nastróżny Aleksander, Page Oskar, Pstrąg Marcin, Rumiński Jakub, Sikora Mateusz, Smoleń Valentin,