Pomorzanin Toruń - Elana Toruń 3:0

W 21 kolejce ligi okręgowej w meczu derbowym drużyna niebieska przegrała na wyjeździe z Pomorzaninem Toruń 3:0

Pierwsza połowa meczu była wyrównana z lekką przewagą naszych chłopców z niewykorzystanymi sytuacjami bramkowymi z naszej strony ale to drużyna gości po rzucie karnym zdobyła gola i objęła prowadzenie. W drugiej połowie niebiescy nie potrafili się zmobilizować by strzelić gola i drużyna Pomorzanina wykorzystała tą sytuację strzelając nam jeszcze 2 bramki i ustalając wynik meczu na 3:0

Gratulację dla drużyny Pomorzanina Toruń za skuteczną grę i pewne zwycięstwo.

Skład alfabetycznie: Andracki Alan,Biniecki Adrian, Błoński Hubert, Braszkiewicz Michał, Cieślak Mateusz, Lewandowski Jakub, Licau Filip, Nastróżny Aleksander, Page Oskar, Pstrąg Marcin, Rumiński Jakub, Rygielski Krystian, Sikora Mateusz, Smoleń Valentin,