Podsumowanie meczu

Niestety ale przegraliśmy swój pierwszy mecz ligowy. Nasza drużyna źle weszła w mecz i po 5 minutach przegrywaliśmy już 2:0.  Nadzieję na dobry wynik przywrócił Damian Talarek po przepięknym strzale z daleka. Jednak po kolejnych głupich błędach straciliśmy kolejne dwa gole i do przerwy przegrywaliśmy 4:1. Przy absencji kilku kluczowych graczy trener postawił wszystko na jedną kartę i wprowadził naszego bramkarza do ataku co zaowocowało strzeleniem przez niego jednego gola. Nie wystarczyło to jednak na lepiej dysponowaną w tym dniu drużynę Wojownika Wabcz. Ostateczny wynik to 6:2 dla gości. Należy wiec z tego spotkania jak najszybciej wyciągnąć wnioski i z podniesioną głową przygotowywać się do następnej kolejki ligowej. Dziękujemy naszym chłopakom za walkę do ostatniego gwizdka.