Pierwsze punkty.

W niedzielny poranek po bardzo dobrym spotkaniu zremisowaliśmy z wyżej notowaną drużyną Promienia Kowalewo Pomorskie 2:2. Pierwsze minuty meczu były bardzo wyrównane. Drużyna Elany jako pierwsza objęła prowadzenie po ładnym podaniu Miłosza Maziarskiego do Michała Braszkiewicza, który przy biernej postawie obrońców okiwał bramkarza i strzałem do pustej bramki wywołał ogromną radość w naszej drużynie. Niestety tuż przed końcowym gwizdkiem drużyna gości wyrównała wynik spotkania po strzale z rzutu wolnego w samo okienko bramki. Nasz goalkeeper był w tej sytuacji bez szans. W drugiej połowie spotkania obydwie drużyny miały swoje szanse na podwyższenie wyniku. Udało się to w pierwszej kolejności naszym przeciwnikom którzy wykorzystali zamieszanie w polu karnym. Na szczęście strata drugiej bramki nie podcięła nam skrzydeł. Ruszyliśmy całą drużyną do przodu zmuszając przeciwnika do cofnięcia się na własną połowę i bronienia korzystnego dla nich wyniku. Udało nam się wyrównać w samej końcówce po przepięknej bramce z rzutu wolnego Mateusza Sikory, który zrewanżował się przeciwnikowi za ich strzał z pierwszej połowy. Chwilę później sędzia zakończył spotkanie. Należy pogratulować wszystkim zawodnikom za wielkie zaangażowanie i wolę walki. Oby tak dalej!!!!  Gratulacje. Czekamy na kolejne punkty w następnym spotkaniu.  Należy zaznaczyć, że spora część zawodników z Kowalewa była o rok starszych od naszych chłopaków.