Grupa młodzik turniej "Lider CUP"

Grupa młodzik  turniej "Lider CUP"

W najbliszy Weekend wybieramy się na turniej Kujawy CUP- koszt turnieju 40 zł/ osoba

Trafiliśmy do grupy z CFC HALYCHYNA , LIDER WŁOCŁAWEK ,  SZKÓŁKA PŁOCK , GÓRNIK KŁODAWA

Regulamin poniżej:

Organizator:  Uczniowski Klub Sportowy LIDER Włocławek; 2. Termin i miejsce:  Piątek (19.06.2015), - godz. 17 00 – przyjazd i powitanie we Włocławku, wszystkie informacje odnośnie turnieju zostaną udzielone i wyjaśnione przez przedstawiciela organizatorów; - godz. 1730 – uroczysta ceremonia otwarcia turnieju, prezentacja zespołów biorących udział w II edycji Kujawy Cup;  Sobota (20.06.2015) - godz. 830 – 1745, miejsce: boisko w Lipnie – rozpoczęcie meczów grupowych w kategorii wiekowej trampkarz młodszy rocznik 2002;  Niedziela (21.06.2015) - godz. 8 30 – dokończenie meczów w grupach i rywalizacja o miejsce w turnieju; - godz. 15 00 – uroczyste zakończenie turnieju; 3. Cel turnieju:  popularyzacja piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży, zawiązanie zdrowej rywalizacji sportowej opartej na zasadach gry fair play;  nawiązanie trwałych kontaktów pomiędzy dziećmi i młodzieżą;  poprzez sport uczyć młodzież systematyczności, pracowitości, a także jak radzić sobie z porażką oraz pobudzić dzieci i młodzież do aktywnego uprawiania sportu;  stworzyć warunki uzdolnionej młodzieży do wstępnej kariery sportowej bez względu na miejsce zamieszkania. .:::SYSTEM PRZEPROWADZENIA ROZGRYWEK:::. 1. Mecze eliminacyjne:  Zespoły biorące udział w turnieju Kujawy Cup 2015 zostaną podzielone na 2 grupy (A, B) po 5 zespołów w każdym. W każdej z grup mecze rozgrywane będą w systemie „każdy z każdym”;  Po zakończeniu meczy eliminacyjnych zespoły zajmujące w grupach miejsca V zagrają o miejsca 9. – 10., IV o 7.- 8., III o 5. – 6., natomiast zespoły, które zajmą w grupach miejsca I i II zagrają „na krzyż” półfinał, a następnie mecz o III miejsce i finał;  O kolejności w tabeli decydują:  Liczba zdobytych punktów;  Bezpośredni pojedynek;  Lepszy stosunek bramek, w przypadku takiego samego stosunku bierzemy pod uwagę ilość bramek strzelonych;  Mała tabela pomiędzy zainteresowanymi drużynami;  Rzuty karne (po 3 rzuty karne); 2. Regulamin rozgrywek i przepisy gry:  Drużyny mogą składać się z maksymalnie 19 zawodników;  Podczas zawodów na boisku przebywać może 10 zawodników z pola + bramkarz;  Mecze rozegrane zostaną w miejscowości Lipno na pełnowymiarowym boisku;  Turniej rozgrywany piłką rozmiar 5;  Zmiany w zespołach występują na zasadzie hokejowej;  Auty, rzuty wolne, rzuty rożne, rzuty karne, wznowienie gry przez bramkarza wykonujemy zgodnie z normami obowiązującymi w kategorii trampkarz;  Za niesportowe zachowanie sędzia ma prawo ukarać zawodnika żółtą lub czerwoną kartką (zawodnik opuszcza plac gry i pauzuje w następnym meczu), zawodnik, który w trakcie turnieju otrzyma 3 żółte kartki pauzuje w kolejnym meczu;  Czas trwania jednego spotkania 2 x 15 minut;  W sprawach nieobjętych regulaminem decyzja należy do organizatora oraz sędziego i jest ona ostateczna.