Flisak Złtoria - Elana Toruń 1:6

W 14 kolejce ligi okręgowej drużyna niebieska pokonała na wyjeździe Flisak Złotoria 6:1

W pierwszej połowie meczu gra była wyrównana - obydwie drużyny miały kilka sytuacji podbramkowych ale to drużyna Gospodarzy okazała się bardziej skuteczna i umieściła piłkę w naszej siatce zamykając pierwszą połowę na 1:0. Najwyraźniej w szatni trener skutecznie zmotywował swoich zawodników bo w drugiej połowie zagrali zdecydowanie lepiej i już w drugiej minucie zdobyli wyrównującego gola. Bramka uskrzydliła naszych chłopców, którzy w całej drugiej połowie kontrolowali grę strzelając 6 bramek z ciekawych sytuacji (sam na sam, strzały, wkrętka z rzutu rożnego, z połowy boiska/miało być podanie/niewiadomo kto strzelił:), rajd na bramkę)

Pochwała dla całego zespołu i trenera za to, że potrafili się podnieść po słabszej pierwszej połowie oraz wyróżnienie dla zawodniczki gospodarzy, która sprawiała ogromne trudności naszym zawodnikom.

Skład alfabetycznie: Andracki Alan, Błoński Hubert, Braszkiewicz Michał, Cieślak Mateusz, Lewandowski Jakub, Licau Filip, Napierski Kacper, Nastróżny Aleksander, Page Oskar, Rygielski Krystian, Sikora Mateusz, Smoleń Walenty

Bramki: Hubert Błoński(32'),Michał Braszkiewicz(36',40'), Oskar Page(44'),Kacper Napierski(50'), Filip Licau/Mateusz Sikora (58') - bramka przyznana dwóm zawodnikom bo niewiadomo kto strzelił /są dwie wersje/:),

Asysty: Oskar Page(36'), Filip Licau (40')

Debiut ligowy: Walenty Smoleń, Mateusz Cieślak